Колишній тренер збірної України Леонід Буряк поділився очікуваннями від майбутнього протистояння національної команди з Люксембургом.
- Збірна Люксембургу - досить хороша команда, багато футболістів якій грають в непоганих європейських клубах.
Тим не менш, підопічні Михайла Фоменка повинні перемагати. Якщо не вигравати у Люксембургу, то навіщо тоді взагалі претендувати на поїздку на чемпіонат Європи.
- Чи варто уболівальникам очікувати розгрому в Люксембурзі?
- Звичайно, потрібно забивати, все-таки Люксембург - це не Іспанія зі Словаччиною. Разом з тим, повністю підтримую думку Михайла Фоменка, який сказав напередодні, що майбутнього суперника не можна недооцінювати.
Я бачив гру Люксембургу з командою Білорусії і можу сказати, що ця команда діяла досить непогано, - наводить слова Буряка «СЕ«.