Ігор Дуць: «Ми зможемо досягти хороших результатів»

Динамо Київ 13 Листопада, 19:56 1456
Ігор Дуць: «Ми зможемо досягти хороших результатів»  | 19-27
Гравець молодіжної збірної України Ігор Дуць поспілкувався з журналістами після матчу із Туреччиною.

- Який ви бачите потенціал молодіжної збірної?

- Цією збірною ми провели вже багато матчів на юнацькому рівні, тому непогано зіграні. Тільки при максимальному бажанні, старанні, виконуванні установок тренера і бажанні грати на високому рівні єдиним колективом, ми зможемо досягти хороших результатів.

- Як гравець «Шахтаря» ви не провели у основному складі жодної хвилини. Як ви вважаєте, чи може дати вам молодіжна збірна стимул і чи помітять вас тренери?

- Звичайно. Я знаходжуся у найпрестижнішому українському клубі, я так вважаю, і я з ними тренуюсь час від часу. Тому кожна можливість зіграти за збірну – це шанс показати себе. Тільки так я зможу зарекомендувати себе.

- Ваш колега по футбольному клубу Іван Ордець був одним з лідерів минулої молодіжки, зараз грає в основному складі. Це для вас теж якийсь орієнтир?

- Так, ще коли Ордець грав за дублюючий склад, ми один рік грали разом. Завдяки його прикладу, я знаю, що при праці, старанні буде шанс. Буду працювати для того, щоб по його стопах.

- На скільки важлива ігрова практика для молодого футболіста, щоб він повірив у свої сили і був більш впевнений на полі?

- Це дуже важливо мати ігрову практику, тому що, коли ти граєш, в тебе є впевненість і ти себе комфортніше відчуваєш на полі.

- В команді зараз перебувають футболісти з аматорської ліги. Що можете про них сказати?

- Це футболісти аматорської ліги, але вони грають у найсильніших клубах аматорської ліги, тому для них це аванс. Я думаю, вони скористаються своїм шансом.