15 листопада збірна України проведе кваліфікаційний матч Євро-2016 проти Люксембурга.
Захисник «Шахтаря», який перебуває зараз у розташуванні національної команди, поспілкувався з клубною прес-службою.
– Іване, не тільки фізично, а й психологічно вже встиг відновитися після матчу з «Дніпром»?
– Звичайно. Думаю, не тільки я, але й усі хлопці після своїх поєдинків чемпіонату прийшли у форму. Навіть емоційно. Зараз наші думки – винятково про збірну. Ми всі готові грати на максимумі своїх можливостей.
– Складно налаштуватися на такого суперника, як збірна Люксембургу?
– Не сказав би, що в нашій групі є явні аутсайдери. Зараз усі команди світу вміють гідно грати у футбол: і оборонятися, і атакувати. Легкої прогулянки з Люксембургом не буде.
– Якої гри чекаєте в суботу?
– Ми вже встигли розібрати суперника. Команда Люксембургу демонструє агресивний футбол, добре пресингує. Матч, звичайно, на виїзді... Так, удома приємніше грати – рідні трибуни, свої вболівальники. Завжди легше. Але ми сподіваємося на хороший футбол і на позитивний результат для нашої збірної.