Віталій Гемега: «Ми показали Туреччині українську силу»

Динамо Київ 14 Листопада, 08:58 1861
Віталій Гемега: «Ми показали Туреччині українську силу»     | 19-27
У ексклюзивному інтерв'ю журналісту сайту 1927.com.ua, футболіст київського «Динамо-2» та молодіжної збірної України Віталій Гемега, після матчу зі збірною Туреччини, розповів про колектив у збірній та повідав про свої емоції від дебюту.

У ексклюзивному інтерв'ю журналісту сайту 1927.com.ua, футболіст київського «Динамо-2» та молодіжної збірної України Віталій Гемега, після матчу зі збірною Туреччини, розповів про колектив у збірній та повідав про свої емоції від дебюту.

- Гарний спаринг із сильною збірною. Хороший шанс зігратися, познайомитися з хлопцями.

- Сьогодні відбувся твій дебют за молодіжну збірну. Які емоції відчуваєш?

- Хороші, головне - те, що перемогли. Перша гра, перша перемога.

- Про що думав, виходячи на заміну?

- Щоб вийти, добре зіграти, принести користь команді і звісно - перемогти.

- Хотілося забити в дебютному матчі?

- Будь-якому гравцю хочеться забити. Найголовніше - виграли.

- Коли вирішували, хто буде бити пенальті, пропонував свою кандидатуру?

- Ні (посміхається)

- Ще не на стільки адаптувався у колективі?

- Та ні, у нас є пенальтисти, от Юрченко наприклад добре б'є, він у нас штатний пенальтист.

- Турки сьогодні грали дуже грубо?

- Так, дуже грубо. Турки у деяких моментах грали просто не людяно по відношенню до нас: грубили, били ззаду по ногах.

- Наскільки тренер на розборі акцентував увагу саме на цій якості турецької збірної?

- Так, всі збірні Туреччини самі по собі дуже запальні. Але ми показали Туреччині українську силу, у плані футболу і у плані характеру.

- Як агресія турків вплинула на гру української збірної?

- Добре вплинула. Ми їх переграли на футбольному полі, і поза ним.

- Як вважаєш, виклик у збірну стане новим щаблем у твоєму професійному розвитку?

- Звісно, я думаю, що для будь-якого футболіста виклик у молодіжну збірну - це щабель вище, але найголовніше - закріпитися тут і добре грати.

- При яких обставинах дізнався про виклик у збірну?

- Адміністратор в «Динамо-2» сказав, що нас (у складі молодіжної збірної виступають ще деякі гравці із «Динамо-2» - ред.) викликають.

- Зараз у команді перебувають футболісти із аматорського чемпіонату. Що можеш про них сказати, і як у команді до них ставляться? Чи немає якогось зверхнього ставлення?

- Ні, у нас один колектив, всі одне одного поважають. А ці гравці нічим не поступаються хлопцям з професіональних клубів.

- Як тобі колектив у збірній?

- Просто чудова обстановка тут. Колектив - просто супер. Атмосфера позитивна. Тут хлопці як на полі стоять один за одного, так і в житті.

- Як тобі тренер команди - Сергій Ковалець?

- Він дуже хороший тренер

Розмовляв - Тарас Панченко