Ігор Суркіс: «Віктор Серебряников кував славу київського «Динамо»

Динамо Київ 14 Листопада, 11:41 1074
Ігор Суркіс: «Віктор Серебряников кував славу київського «Динамо»  | 19-27
Попрощатися з видатним футболістом Віктором Серебряниковим, який пішов у світ інший на 75-му році життя, прийшов Ігор Суркіс.

Попрощатися з видатним футболістом Віктором Серебряниковим, який пішов у світ інший на 75-му році життя, прийшов Ігор Суркіс.

Віддавши данину пам'яті та поклавши квіти, президент «Динамо» розповів про масштаб особистості та заслуги Віктора Петровича.

- Віктор Серебряников кував ставу київського «Динамо», його грою захоплювалися навіть наші противники. Штрафні, передачі, забиті м'ячі... А по життю це був скромний чоловік. Колись у розмові зі мною сказав: «Ось, не дано мені стати тренером, я і не намагався ним стати». Але він завжди був з нами поруч. Дуже шкода втрачати таку людину. Серебряников був душею всіх поколінь, він був присутній на всіх заходах, які проводив клуб. Ніколи ні в чому не відмовляв. Несподівано пішов від нас. Дружина каже, що вранці встав, все було нормально, а потім... Київське «Динамо» зазнало чергової втрати. Ми повинні всі разом стійко її перенести і жити заради живих.

- Андрій Біба згадував, що гравцю київського «Динамо» було дуже складно пробитися в збірну СРСР. Мабуть, Віктор Серебряников був помітно сильнішим за конкурентів, якщо брав участь відразу у трьох чемпіонатах світу?

- Мені складно говорити, що було в той час. Ми знаємо спортивну систему координат, як Москва не жалувала футболістів з України. Але Серебряников був настільки сильнішим, професійнішим та майстровитішим за решту гравців, які тоді викликалися до збірної, що не запросити тоді його було просто неможливо. Інакше це був би злочин перед футболом. Світла йому пам'ять.