- Повністю відновився, спасибі головному тренеру «Динамо», що дав відпочити в матчі з «Карпатами». Хоча він для нас, звичайно, склався не найкращим чином. Я готовий на всі 100 відсотків і сподіваюся, що завтра зможу допомогти збірній.
- Наскільки важко налаштовуватися на такі матчі, коли від вас чекають тільки перемоги?
- Ми самі розуміємо, що перший матч зіграли невдало, і вже не маємо права на помилку. Скажу вам чесно, ті матчі Люксембургу, які ми подивилися (та ж гра з Білорусією, коли Люксембург міг тільки в першому таймі кілька разів забивати; матч із Македонією, зустріч з Італією), багато про що говорять. Треба виходити і битися за результат. Та й вболівальники нас не зрозуміють, якщо ми завтра не виграємо, але без 100-відсоткової концентрації і самовіддачі, цієї перемоги не буде.
- Вісім років тому наша збірна грала на цьому стадіоні. У складі нинішньої збірної з того складу залишилися Руслан Ротань і Олег Гусєв. Будете розпитувати про атмосферу?
- Минуло вже багато часу з тих пір, футбол змінився, збірна Люксембургу теж. Думаю, тоді вони були слабші, зараз багато країн навчилися грати у футбол. Зараз інша команда у нас, і у суперника. Не варто проводити паралелі. Буде зовсім інша гра.
- Україна добре грає проти карликів. Якщо забиває - то багато. Який результат вас влаштує завтра, враховуючи можливість поліпшити різницю м'ячів?
- Не буду говорити, що це слабка команда. Не варто порівнювати Люксембург з Сан-Марино, при всій повазі до останньої збірної. Найголовніше завтра - взяти три очки. А з яким результатом... Ми приїхали за перемогою.
- Як Михайло Фоменко налаштовував вас?
- Не буду повторюватися. Я вже сказав багато про суперника. Не тільки я так вважаю, але і головний тренер так говорить. Думаю, для Люксембургу те, що головний тренер нашої збірної вибачився за свої слова про те, що дві збірні в нашій групі стоять осібно, були додатковим стимулом. Та й своєю грою вони довели, що не є аутсайдером, - цитує Ярмоленка matchday.ua.