«Це було в 2005-му році, в період мого виступу за «Стяуа». Тоді у мене йшла гра за румунську команду, але не склалися стосунки з італійським тренером Вальтером Дзенга.
В Київ мене покликав Йожеф Сабо. Проте тодішній президент «Стяуа» Джіджі Бекалі несподівано подвоїв суму відступних за мій перехід, і його колега Ігор Суркіс назвав таку поведінку несолідною, звернувши переговори», - цитує Хомутовського dynamo.kiev.ua посилаючись на газету «КОМАНДА».
Василь Хомутовський: «У 2005-му році Сабо покликав мене в «Динамо», але переговори зірвалися»
Колишній воротар збірної Білорусії Василь Хомутовський розповів, як у 2005 році був у кроці від переходу в київське «Динамо». У той час голкіпер захищав кольори бухарестського «Стяуа».