Головний тренер берлінського «Уніона» Норберт Дювель поділився своїми враженнями від гри Андрія Цурікова в товариському матчі з празькою «Дуклою».
- У першому таймі Андрій грав обережно, сконцентрувавшись на своїх захисних функціях на лівому фланзі оборони. В другій половині він показав більше ініціативи в грі на атаку. Я позитивно оцінюю його тактичну підготовку і непоступливість в єдиноборствах. Також у нього дуже хороша техніка пасу, - приводить коментар Дювеля «fc-dinamo.kiev.ua», посилаючись на Bild.
Нагадаємо, 22-річний гравець київського «Динамо» прибув на перегляд в «Уніон» на початку тижня, а вже 17-го листопада відправиться з німецькою командою на короткочасний тренувальний збір, який пройде в місті Кінбаум, що поблизу Берліна. Якщо динамівцю вдасться якомога краще зарекомендувати себе, то з 1-го січня він зможе перейти до складу німецького клубу на правах оренди.