- З поверненням в збірну! Які враження від матчу?
- Матч був дуже важкий, особливо в першому таймі. Погодні умови були важкими. У Люксембургу команда пристойна, вони створили багато проблем, особливо в першому таймі. Нам десь навіть пощастило. Добре, що забили, перемогли і взяли свої три очки.
- Ви приїхали з підозрою на травму. Як зараз почуваєтеся?
- Залікувати пошкодження до кінця так і не вдалося, але проблем не відчував по ходу матчу. Працював в повну. Прикро, що мав три можливості, але так і не забив. Голи за збірну попереду, сподіваюся.
- Сьогодні у вас була незвична позиція на полі...
- Я завжди казав, що можу зіграти на будь-якій позиції в атаці. У «Металісті» я грав на цій позиції - атакуючого півзахисника. Рамос іноді використовував мене в центрі. Це не нове амплуа для мене. З Михайлом Івановичем ми напередодні розмовляли, він питав, чи зможу зіграти на цій позиції. Я сказав, що зможу, це не проблема.
- Нерозуміння не було з партнерами?
- Ми добре взаємодіяли, багато хороших моментів створили, де нам потрібна була зіграність. Ми добре розуміємо один одного. Я ж грав із Зозулею та Коноплянкою в «Дніпрі», з Ярмоленко знайом по «Динамо». Я старався виконувати ті функції, які мені довірив тренерський штаб.
- Люксембург досить небезпечно атакував, вас це здивувало?
- Дуже небезпечні контратаки вони проводили, нам пощастило. Був вихід один на один, а Федецький зовсім виніс м'яч з лінії воріт. Але й ми впустили ряд шансів. Найголовніше, що взяли три очки. Тепер будемо рухатися далі, - наводить слова Олінийка «footboom.com».