Євген Коноплянка: «У нас два Мессі в команді - Ярмоленко і Олійник»

Динамо Київ 15 Листопада, 20:08 3125
Євген Коноплянка: «У нас два Мессі в команді - Ярмоленко і Олійник»  | 19-27
Хавбек збірної України Євген Коноплянка в ефірі телеканалу «Футбол 1» прокоментував перемогу команди над Люксембургом (0:3) у матчі групового етапу відбору на Євро-2016.

Хавбек збірної України Євген Коноплянка в ефірі телеканалу «Футбол 1» прокоментував перемогу команди над Люксембургом (0:3) у матчі групового етапу відбору на Євро-2016.

- Що було не так в першому таймі? Занадто багато ви пропускали контратак в першій половині...

- Багато? Якщо дві контратаки - це багато... Я б не сказав, що багато. Це моя думка.

- Чому ці тоді пропустили?

- Вони добре грали сьогодні, вони ж теж футболісти.

- Чи була в перерві чоловіча розмова в роздягальні?

- Ні, яка розмова. Це футбол, Ярмоленко вдарив два рази - потрапив. У першому таймі бив - не забив. Вважаю, що в першій половині нам просто не пощастило. Адже у нас два Мессі в команді - Ярмоленко і Олійник. Нічого страшного, забили і виграли.

- Сьогодні не дуже звичний склад атакуючої групи був на полі. Вас четверо - було незвично?

- Нормально, багато атакували, комбінували, розуміли один одного. Із цим проблем у нас немає, адже Олійник грав з нами в «Дніпрі». До того ж, це мій кум.

- Важливо було забити першими?

- Ми розуміли, що команда Люксембургу вміє грати. Зараз вже всі навчилися грати в футбол. Фарери вчора греків обіграли. Звичайно, важливо було забити, добре, що забили і перемогли. Добре, що забиваємо більше, ніж деякі.

- Три перемоги поспіль - ознака класу?

- Наша команда на ходу, - приводить слова Коноплянки Footboom.com.