«Вірогідність того, що Ракицький коли-небудь заспіває наш гімн нижче шансів на появу в українській армії марсіанських найманців на трьох ногах», - написав Фоззі у своєму «Твіттері».
Крім того музикант відмітив, що гімн України пролунав трохи незвично.
«В Люксембурзі, мабуть, холодно, бо наш гімн шпарять в такому темпі, що скоро до полечки дограються», - пожартував Олександр Сидоренко.