Євгеній Левченко: «Шкода, що випадали ті гравці, які мають брати на себе ініціативу»

Динамо Київ 16 Листопада, 09:04 1018
Євгеній Левченко: «Шкода, що випадали ті гравці, які мають брати на себе ініціативу»  | 19-27
Експерт телеканалу «Футбол 1» Євген Левченко прокоментував результат матчу Люксембург – Україна.

«Те, що Ярмоленко забив три м’ячі, вирішило хід матчу. Якщо дивитись глобально, то грали дві рівні команди. Ми говорили, що в Люксембургу будуть моменти і нам потрібно прийняти це до уваги.

Головне – клас футболістів. Шкода, що багато випадало з гри тих гравців, про яких ми говорили на минулій грі. Це Зозуля і Коноплянка – футболісти, які мають брати на себе ініціативу та показувати хороший футбол».