Наставник збірної Іспанії Вісенте Дель Боске після легкої перемоги над Білоруссю (3:0) розказав, що вже починає готуватися до поєдинку з Україною, який відбудеться у березні наступного року.
«Іско зіграв просто чудово - як і вся команда. Ми домінували протягом усього матчу, після перших двох голів мої гравці заспокоїлися. Я замінив Серхіо Бускетса в перерві, оскільки він отримав жовту картку. Бруно Соріано, який вийшов замість нього, відіграв чудово», - наводить слова Дель Боске офіційний сайт УЄФА.
«Ми не так багато голів забиваємо з-за меж штрафного, тому ці два м'ячі повинні додати нам упевненості в цьому плані. Нам треба покращувати даний компонент гри. Хочу подякувати місту Уельва і «Рекреативо», які забезпечили нам всі умови. Особливо відзначу поле, яке було ідеальним. Тепер наша наступна мета - матч проти України 27 березня».