Захисник збірної України В'ячеслав Шевчук після матчу кваліфікації на Євро-2016 із Люксембургом (3:0) зазначив, що вчора команді забракло взаєморозуміння на полі.
«Початок гри видався для нас складним, ми пропустили ряд гострих контратак суперника. А взагалі, матч в черговий раз показав, що збірна Люксембургу - це ніякий не аутсайдер групи, а дійсно хороша команда.
А ось поле було дуже поганої якості, навіть великі шипи не допомагали уникати ковзання. З іншого боку, газон завжди однаковий для обох суперників, так що ми повинні були цей матч вигравати у будь-якому разі, при будь-яких обставинах.
Хоча, в цілому, треба визнати, що в цьому відбірковому циклі ми не показуємо того рівня футболу, який демонстрували в минулому «відборі». Але для нас зараз головне - це результат. А буде результат - прийде і гра. Будемо намагатися покращувати її від матчу до матчу.
Великий відсоток браку в наших діях? Думаю, сьогодні нам не вистачало взаєморозуміння. Часто бувало, що треба було грати вперед, але варіантів продовження комбінації не було, і доводилося віддавати назад. А коли мало відкривань, завжди багато браку», - цитує Шевчука «Динамо від Шурика».