Форвард збірної України Пилип Будківський дав коментар після вчорашньої перемоги нашої команди над Люксембургом (3:0) у відборі на Євро-2016.
«Хоч я і вийшов наприкінці матчу, але дуже хотілося забити. На жаль, не вийшло. Втім, головне, що наша команда добилася перемоги. Так, були моменти, коли Люксембург цілком міг вразити наші ворота, але в цілому, вважаю, перемогли ми абсолютно заслужено», - приводить слова Будківського «Динамо від Шурика».