Нападник «біло-синіх» Д’ємерсі Мбокані через три з половиною місяці знову вийшов на поле у складі динамівців.
Сталося це у сьогоднішньому спарингу проти ковалівського «Колоса».
Нагадаємо, що в останній до цього раз конголезець одягався в клубну футболку 22 липня у поєдинку за Суперкубок України в матчі проти донецького «Шахтаря».
Компанію Мбокані в сегодняшем контрольному матчі в стартовому складі склали Рудько, Бетао, Бурда, Харатін, Мігель, Рибалка, Калитвинцев, Беланда, Буяльський, Ленс.
Додамо, що після першого тайму рахунок у матчі «Динамо» - «Колос» нічийний - 1:1. Голом за «біло-синіх» на 7-й хвилині відзначився Мігел Велозу.