Мбокані повернувся до складу «Динамо» через три з половиною місяці

Динамо Київ 16 Листопада, 10:51 1076
Мбокані повернувся до складу «Динамо» через три з половиною місяці   | 19-27
Нападник «біло-синіх» Д’ємерсі Мбокані через три з половиною місяці знову вийшов на поле у складі динамівців.

Нападник «біло-синіх» Д’ємерсі Мбокані через три з половиною місяці знову вийшов на поле у складі динамівців.

Сталося це у сьогоднішньому спарингу проти ковалівського «Колоса».

Нагадаємо, що в останній до цього раз конголезець одягався в клубну футболку 22 липня у поєдинку за Суперкубок України в матчі проти донецького «Шахтаря».

Компанію Мбокані в сегодняшем контрольному матчі в стартовому складі склали Рудько, Бетао, Бурда, Харатін, Мігель, Рибалка, Калитвинцев, Беланда, Буяльський, Ленс.

Додамо, що після першого тайму рахунок у матчі «Динамо» - «Колос» нічийний - 1:1. Голом за «біло-синіх» на 7-й хвилині відзначився Мігел Велозу.