Капітан збірної Сан-Марино Енді Сельва поділився емоціями після нічийного результату в матчі з Естонією, який дозволив набрати перше очко за всю історію участі у відбіркових циклах Євро.
«Прекрасно пам'ятаю перемогу над Ліхтенштейном [в товариському матчі в 2004 році], але сьогодні був зовсім інший матч. Цього результату я чекав одинадцять років. Звичайно, шкода, що ми не змогли використати пару вигідних моментів. Цю нічию ми хотіли б присвятити колишньому гравцеві збірної Федеріко Крешентіні, який помер пару років тому. Ми так довго чекали позитивного результату, і ось нарешті настала ця мить», - цитує гравця офіційний сайт УЄФА.