Наставник «Дніпра» Мирон Маркевич відповів на питання ведучого та телеглядачів програми «Дніпро-футбол», у тому числі про останній матч із київським «Динамо» та особливі права «Шахтаря» в українському чемпіонаті.
«Я не можу сказати, що ми провалили гру з «Динамо», переваги у киян не було, але так у футболі є, все що вони потрапили, все залетіло у ворота. На жаль, ми не забили, хоч у нас були моменти», - наводить слова Маркевича fcdnipro.com.
Також тренер торкнувся теми проведення домашніх матчів «Дніпра» у Лізі Європи на НСК «Олімпійський» та резонансної ситуації з невідбутою дискваліфікацією Тараса Степаненко.
«Дніпро» люблять по всій Україні, це не секрет. Та й у Києві люблять, але НСК «Олімпійський» - дуже великий стадіон, його заповнити не реально. Навіть коли «Динамо» грає, то він залишається напівпорожнім. Може бути, тільки коли збірна грає, то він практично заповнений. А для футболістів дуже важливо відчувати атмосферу стадіону. Тому я ще перед Лігою чемпіонів просив, щоб ми всі матчі грали у Львові, раз так вийшло, що ми не можемо в Дніпропетровську грати, тому що грати на чисто футбольному стадіоні за підтримки 30 тисяч - це зовсім інша атмосфера».
«Так виходить, що «Шахтар» у нас недоторканний. Що ФФУ, що УПЛ - усі за «Шахтар». Зараз скрізь крик по Калінічу. Але ж так само і Калиничу могли розбити голову. Потрібно деяким людям трохи заспокоїтися. «Шахтар» скільки разів був чемпіоном, чотири роки поспіль?..».