Динамівець Ігор Харатін після спарингу із «Колосом» (Ковалівка) поділився враженнями від гри та від взаємодії на полі з Бетао.
- Чи важко було грати з командою, яка має аматорський статус?
- Достатньо нелегко, скажімо так. Була тяжка гра, ми могли забити і більше – три, чотири, п᾿ять голів, але нічого страшного, головне, що виграли. Володіли перевагою та зіграли добре.
- Сергій Станіславович зробив зауваження стосовно певних компонентнів гри у першому таймі. Особисто до тебе у тренера були претензії?
- Були помилки, проблеми, але головне – намагатися позбуватися цих помилок і в подальшому їх вже не допускати. Звичайно, у всіх були помилки, у мене в тому числі.
- Як гралося з Бетао?
- Непогано! Адже ми тренувалися два тижні разом, знайшли спільну мову.
- Сьогодні бракувало багатьох гравців, оскільки до контрольного матчу залучили усіх, хто не був зайнятий у своїх національних збірних. Як ви оціните взаємодію з партнерами на полі?
- В принципі, все було непогано. Ми грали разом, провели вчора передматчеве тренування. Всі знаємо один одного, чужих немає. Так що усе добре.