Бетао: «Потрібно ще працювати»

Динамо Київ 16 Листопада, 18:24 1256
Бетао: «Потрібно ще працювати»    | 19-27
Бразильський захисник Бетао відіграв сьогодні свій перший матч за основну команду «Динамо» після повернення. Одразу після гри футболіст поділився своїми враженнями в ексклюзивному інтерв’ю сайту 1927.com.ua.

Бразильський захисник Бетао відіграв сьогодні свій перший матч за основну команду «Динамо» після повернення. Одразу після гри футболіст поділився своїми враженнями в ексклюзивному інтерв’ю сайту 1927.com.ua.

- Це перший матч після повернення. Які емоції і як почував себе на полі?

- Нормально, я дуже радий. Авжеж, потрібно ще працювати, але я думаю, все добре.

- Як було взаємодіяти з цими захисниками?

- Супер. Там хороші гравці.

- Які були завдання на гру?

- Нічого особливого, просто грали. Це як тренування, тому треба було уважно грати.

- Коли підпишеш контракт?

- Це тільки президент може сказати, не я.

- Ти грав з багатьма воротарями. Як оціниш гру Рудько?

- Нормально. Він поки молодий, але хороший голкіпер.

- В цілому, як оціниш гру?

- Як я вже сказав - це наше тренування. Хороший спаринг, ця команда добре грає, є перспективні гравці, тому хороше тренування.

Спілкувався - Олександр Ушаков