Підопічним Олексія Дроценка та Олександра Ситника протистояла команда «Арсенал» (Київ). Грали команди два тайма по 30 хвилин.
На початку зустрічі хорошого прицільного удару справа завдавав Максим Духан, який увірвався до штрафного майданчика, та воротар продемонстрував чудеса реакції, відбивши цей удар. А згодом вже каркас воріт врятував номінальних господарів – «Арсенал» від неминучого голу після штрафного метрах в 20-ти від воріт.
Згодом непогано пробив Станіслав Сорокін – у руки воротарю. У відповід арсеналівці створили дуже небезпечний момент, коли м’яч кілька секунд метушився у штрафному майданчику динамівців, перш, ніж Танащук зумів пробити по воротах – на щастя, несильно, та у руки нашому воротарю.
В цілому, у першому таймі було багато боротьби, команди боролися за ініціативу. Як прийнято казати уу таких випадках, жодна з команд не хотіла поступатися. Унаслідок такої безкомпромісності постраждав Духан, який отримав травму та не зміг продовжити гру. Замість нього на полі з’явився Максим Захаров.

Після перерви йому було суджено стати «джокером», адже на початку другого тайму саме Захаров найкраще розібрався у штрафному майданчику номінальних господарів та переправив м’яч у ворота. Через кілька хвилин «Арсенал» ускладнив своє завдання бодай зрівняти рахунок: протягом двох хвилин дві жовті картки отримав Тарас Фільчаков та був вилучений з поля.
Після цього хороші моменти відзначитися були у Ісаєнка, Сорокіна, Цитаішвілі, Захарова, та їм або зовсім трохи не вистачало влучності, або виручав воротар «Арсенала». До честі господарів, слід зазаначити, що вони навіть у меншості проводили гострі атаки та завдавали удари по воротах Косякова, але динамівський захист був надійним, залишивши до кінця поєдинку свої ворота недоторканними.

Після фінального свистка переможці та учасники фіналу були традиційно нагороджені дипломами, медалями, призами та кубками, а також увіковічили цей фінал спільним фото на згадку.

Фінал Кубка Києва U-15 (2000 р.н.)
16.11.2014. м.Київ. Стадіон «Динамо» ім. Валерія Лобановського. 300 глядачів
«Арсенал» (Київ) – «Динамо» (Київ) – 0:1 (0:0)
«Арсенал»: Паукан, Рафальський, Вегера, Фільчаков, Косов, Тищенко, Рибачук (Буковня, 57), Омельченко (Мельник, 41), Виговський, Давиденко (Чушенко, 43), Танащук (Христюк, 50).
«Динамо»: Косяков, Мельник, Чуєв, Дмитрук (Сирота, 59), Білошевський, Малишкін, Котов, Сорокін (Войтюк, 60+2), Духан (Захаров, 27), Ісаєнко, Цитаішвілі.
Гол: Захаров (35).
Вилучення: Фільчаков (41, повторне попередження).