«Чому не співаю гімн? Просто не співаю і все. Слова, звичайно, знаю».
«Забобонів з приводу цього ніяких немає, все нормально. Просто не співаю, налаштовуюся на гру, слухаю як люди співають», - наводить слова Ракицького «Мatchday».
«Чому не співаю гімн? Просто не співаю і все. Слова, звичайно, знаю».
«Забобонів з приводу цього ніяких немає, все нормально. Просто не співаю, налаштовуюся на гру, слухаю як люди співають», - наводить слова Ракицького «Мatchday».