Анатолій Тимощук: «Головне, що ми добре зіграли на контратаках і забили гарні м’ячі»

Динамо Київ 16 Листопада, 23:36 565
Анатолій Тимощук: «Головне, що ми добре зіграли на контратаках і забили гарні м’ячі»  | 19-27
Захисник збірної України Анатолій Тимощук прокоментував перемогу над Люксембургом.

«Ми старалися команду суперника пресингувати, тому більше спочатку намагалися грати попереду, щоб допомагати атакуючій ланці. Потім ми трохи опустилися і в другому таймі ці перестановки були плідними. Головне, що ми добре зіграли на контратаках і забили гарні м’ячі. Андрій забив три, тому з цим можна тільки привітати і нашу команду з перемогою», - сказав Тимощук в інтерв’ю програмі «Великий футбол».