«Ми добре грали і були кращими в цьому матчі. Якби не зупинка в поєдинку, причиною якої стали фани нашої команди, то ми могли б перемогти. Цим вболівальники підставили нас. Нехай такі фани більше не приходять на матчі збірної, - підкреслив Віда в коментарі для видання Jutarnji List.
Нагадаємо, матч Італія - Хорватія було призупинено через поведінку вболівальників хорватської збірної.