Олександр Іщенко: «Кравець та Луїс Адріану агресивні форварди»

Динамо Київ 17 Листопада, 08:30 1127
Олександр Іщенко: «Кравець та Луїс Адріану агресивні форварди»  | 19-27
Старший тренер ДЮСШ «Динамо» (Київ) та експерт програми «Профутбол» Олександр Іщенко прокоментував фол футболіста «Дніпра» Ніколи Калініча, який ліктем розбив обличчя хавбека «гірників» Тараса Степаненко:

Олександр Іщенко: «Кравець і Луїс Адріану агресивні форварди?»

Старший тренер ДЮСШ «Динамо» (Київ) та експерт програми «Профутбол» Олександр Іщенко прокоментував фол футболіста «Дніпра» Ніколи Калініча, який ліктем розбив обличчя хавбека «гірників» Тараса Степаненко:

«Не погоджуся з тим, що це була груба гра. Це була груба гра, за яку була потрібна червона картка. Це рух Калініча, який ми бачили у повторі - воно ставить всі крапки над «і».

Судді не борються з цим явищем, яке стало масовим і не прикрашає футбол, з цієї грубістю. Навмисність або відсутність її я розумію, але з точки зору манери поведінки гравця. Є манера гри Зозулі, є манера гри Калініча. Можемо взяти для прикладу Кравця або Луїса Адріану. Це агресивні форварди? Так. Є метод залякування. Я нападник і я не повинен давати захиснику перевага в даному моменті.

Ці всі моменти - це один із способів ведення боротьби. На жаль, він може зашкалювати, і за це гравець може нести покарання. Якщо гравець грає чисто - до нього не підкопаєшся. Якщо ні, то такі дії мають бути покарані. В даному моменті - це чиста червона картка», - цитує Іщенка «Террикон».