Юрій Мороз: «Радує, що окремі гравці молодіжки розпочали грати в УПЛ»

Динамо Київ 17 Листопада, 09:45 643
Юрій Мороз: «Радує, що окремі гравці молодіжки розпочали грати в УПЛ»  | 19-27
Екс-головний тренер юнацької збірної в ефірі «Профутболу» розповів про потенціал гравців молодіжної збірної.

«В нашого, українського, футболіста завжди є потенціал досягти чогось високого. Те, що окремі футболісти розпочинають грати в Прем’єр-лізі говорить про те, що наші тренерські слова вони «вбирали, як губка». Вони розуміли, що це необхідно для їхнього росту. Це дійсно радує».