Драгович - Луїсу Адріано: «Побачимося у вівторок»

Динамо Київ 17 Листопада, 11:28 2155
Драгович - Луїсу Адріано: «Побачимося у вівторок»   | 19-27
Динамівець із нетерпінням очікує на зустріч із бразильським форвардом «Шахтаря» у контрольному матчі.

Захисник київського «Динамо» та збірної Австрії Александар Драгович розмістив у соціальній мережі Іnstаgram спільне фото із нападником донецького «Шахтаря» Луїсом Адріано, на якому футболісти борються за м'яч.

«Побачимося знову у вівторок», - так підписав світлину австрієць, передчуваючи товариський матч зі збірною Бразилії, запланований на 18 листопада.

Судячи з готовності Драговича допомогти своїй команді, пошкодження, яке він отримав у матчі проти збірної Росії, не виявилося серйозним.