Єдиний гол «Динамо-2» у рамках матчу 17-го туру забив Дмитро Хльобас, який відзначився на 55-й хвилині матчу.
Нижче наводимо протокол матчу із офіційного сайту ФК «Динамо» (Київ).

Завдяки здобутим трьом очкам «Динамо-2» після 17-го туру піднялося із дев᾿ятої на п᾿яту сходинку турнірної таблиці, набравши 25 залікових пунктів.