Про відновлення форварда «Динамо» Артема Кравця після розсічення в області ока розповів лікар київського клубу Леонід Миронов.
«Сьогодні (17 листопада, - прим. ред.) Артему зняли шви. Поставили дренаж, пухлина зменшилася в два рази. У вівторок у команди заплановані два тренування і Артем, якщо ніщо не завадить, прийматиме в них участь і готуватиметься до матчу з запорізьким «Металургом». В останні дні він займався індивідуально, в тренажерній залі, так що особливих проблем з поверненням до загальної групи у футболіста виникнути не повинно».