Молодий захисник «Динамо» Микита Бурда після спарингу з «Колосом» (2:1) у неділю розказав про травму голови, яку отримав у матчі проти «Карпат».
«Я взагалі не виходив зі строю. Зашили голову – і все нормально», – сказав Бурда в коментарі «Динамо» (Київ) Web TV.
«Із Владом Калитвинцевим й Ігорем Харатіним ми знайомі та граємо разом давно, а от із Бетао грав вперше. Нормально, сподобалося».