— Як налаштовуєтесь на суперника?
— Ми граємо вдома і при своїх вболівальниках, тому налаштовуємось лише на перемогу.
Взяли три дуже важливих очки в матчі з Люксембургом, хоч гра була непростою. Готуємось до наступного матчу і готові показати хорошу гру.
— На скільки важливо для Вас справити хороше враження на тренера?
— Потрібно «чіплятись» за кожен шанс і завжди тримати рівень гри. В кожному матчі налаштовуватись на те, щоб він був найкращим. Виходити і грати на повну.
— У першому таймі проти Люксембургу – які були відчуття на лаві запасних, коли суперник міг піднести «сюрприз»?
— Не скажу, що провалили старт. Можливо, звикали до поля, можливо, така гра Люксембургу стала сюрпризом. Не очікували, що вони так швидко розкриються, сміливо йтимуть в атаку, а гратимуть спочатку від оборони. Вже згодом підлаштувались під суперника і впевнено перемоги, забили три голи і повністю контролювали хід поєдинку.
— Був День народження в Романа Зозулі – як святкували?
— Ми привітали його з цим святом, - і команда, і Михайло Іванович. Поїли торти, так що все нормально.
— Як привітали Ярмоленка з першим хед-триком у збірній?
— Це була перемога не тільки Ярмоленка, а й всієї команди. Ми дуже за раді, що він забив і допоміг отримати три пункти і раділи цьому всі разом. Думаю, і він більше радий саме тому, що збірна перемогла.