Тренер збірної Литви: «Якби боялися, не їхали б в Україну»

Динамо Київ 17 Листопада, 17:31 735
Тренер збірної Литви: «Якби боялися, не їхали б в Україну»     | 19-27
Головний тренер збірної Литви Ігор Панкратьєв напередодні товариського матчу проти України, який 18 листопада відбудеться в Києві, розповів про кадрову ситуацію у своїй команді, задачі на гру, а також настрій команди на майбутній поєдинок.

- Усвідомлюємо, що нас чекає непростий матч, особливо враховуючи відчутну поразку від Швейцарії, - наводить слова Панкратьєва matchday.ua. - Важко відновитися психологічно. Та й фізично також. Але здаватися ми не збираємося, і сподіваюся, завтра дамо бій Україні. В української команди напевно довші лава запасних, нам в цьому плані важче. Але нічого не поробиш. Приїхали і будемо грати.

- Кого б ви могли виділити в складі збірної України?

- Прикрощів можна чекати від будь-якого гравця. Не буду оригінальним, якщо назву Ярмоленка.

- Ви свого часу грали в «Динамо», немає бажання повернутися в Україну?

- Я зараз треную збірну Литви. А в Україні грав ж не тільки в київському «Динамо», але і в «Зорі», тернопільській «Ниві». Та й моя дружина українка, до речі.

- Яка кадрова ситуація у вас в команді перед матчем з Україною?

- Я вже казав, що є втрати. Плюс, сьогодні один футболіст покинув розташування збірної за сімейними обставинами. Українській збірній, мабуть, простіше в цьому плані. Все-таки Україна - велика і футбольна країна.

- Не боялися їхати в Україну?

- Ой, ні в якому разі. Якби боялися, не їхали б сюди. Є передматчеве хвилювання, але воно пов'язане тільки з грою.

- Що для вас значить результат завтрашнього матчу?

- Який статус не носила б гра - товариський чи офіційний, вона в будь-якому випадку - міжнародна. Це скаже будь-який тренер. Упевнений, результат важливий для обох команд. Ми налаштовуємося серйозно, а передбачити результат я не беруся.