«Місцевий менталітет для мене - нічого нового, бо я виступав в Україні, менталітети населення схожі, з болгарським менталітетом теж схожість є. Була неприємна ситуація кілька років тому: бійка в одній дискотеці, в якій брало участь багато футболістів і людей з міста (сміється). Там почалося все не через що, і можу сказати, що ніхто з футболістів не дозволяв собі хамства, нахабства. Неприємно було. В Києві такого не відбулося б, тому що там президент клубу дуже сильно заступається за своїх підопічних, ніхто не сміє підняти руку на гравця», - розповів Пеєв сайту «РermNews».
Георгі Пєєв: «В Києві такого не відбулося б»
Колишній півзахисник київського «Динамо» Георгі Пеєв, який наразі є гравцем пермського клубу «Амкар» порівняв ставлення до гравців у Києві та Пермі.