Талісманом Копа Америка-2015 стало лисеня

Світовий футбол 18 Листопада, 07:21 899
Талісманом Копа Америка-2015 стало лисеня   | 19-27
У Чилі пройшла презентація талісмана Копа Америка-2015, який відбудеться влітку наступного року.

В якості талісмана організатори турніру вибрали лисеня, а його ім'я належить визначити уболівальникам.

Для вибору надано три варіанти імені: Zincha Andi і Kul. Останній день голосування - 28-е листопада. Віддати свій голос за той чи інший варіант можна за допомогою SMS-повідомлення.

На думку організаторів турніру, вибір лисиці в якості талісмана турніру пояснюється тим, що ця тварина є досить поширеною на території Чилі і всієї Південної Америки», - повідомляє MatchDay.