Андрій Ярмоленко: «Не маємо права погано зіграти у рідних стінах»

Динамо Київ 18 Листопада, 08:45 1023
Андрій Ярмоленко: «Не маємо права погано зіграти у рідних стінах»    | 19-27
Перед матчем з Литвою настрій у «зірок» збірної України робочий...

«Злегка відзначили перемогу над Люксембургом?» - поцікавилася Сегодня в Ярмоленка, який «відвантажив» супернику аж три м'ячі. «Трохи, без фанатизму, - посміхається Андрій. - Всі святкування будуть вже після виходу у відпустку, а поки розслаблятися не слід.

Комусь може і здатися гра з литовцями нічого не значущою, але я так не вважаю. Ми не маємо права погано зіграти у рідних стінах, до того ж це останній поєдинок збірної у цьому році - хочеться після матчу бути в гарному настрої».