Після перемоги Денис розповів «Вeстям» про свої враження від старих-нових партнерів, втрачені моменти в матчі та фаворита чемпіонату України.
- Денис, як відчуття від першого офіційного матчу після довгої перерви?
- Коли твоя команда перемагає, завжди гарний настрій. Гра була дуже непроста, і подвійно приємно, що змогли взяти три очки.
- У тебе було кілька моментів, але забити не вийшло...
- Так, мабуть, зашкодило те, що вже дуже хотів забити. Не вистачило холоднокровності у вирішальний момент.
- Очікував такої прудкості від Люксембургу в першому таймі?
- Я знав, що це пристойна збірна. У мене в «Вітессі» є хлопці з Грузії, Голландії і вони, коли дізналися, що я їду в збірну на матч з Люксембургом, попереджали, щоб не розслаблялися. Та й ми переглянули багато матчів з їх участю, як вони потріпали нерви італійцям, білорусам... І це нам допомогло. Якщо б вийшли незібраними, могли за це поплатитися.
- З ким у збірній у тебе найбільш близькі стосунки?
- Тут, звичайно, осібно стоїть мій кум Євген Коноплянка. Це людина, з якою ми постійно підтримуємо стосунки, листуємося. Так і з більшістю хлопців я був знайомий і раніше. Так що, повернувшись в збірну, я не відчув себе якимось новеньким, немає відчуття, що я багато пропустив. Атмосфера чудова в команді. Незважаючи на те, що хлопці грають за різні клуби, які конкурують в чемпіонаті, але в збірній всі заодно.
- За чемпіонатом України стежиш?
- Так, намагаюся дивитися центральні матчі в інтернеті. За кого вболіваю? Все-таки мені ближче від усіх «Дніпро». Думаю, що якщо взимку команда прикупить кілька хороших гравців, то цілком може замахнутися на чемпіонство.