Неаполітанці дуже хочуть бачити вінгера «Динамо» у своїх лавах.
Як пише західна преса, майбутнє Джермейна Ленса «буде вирішуватись» на зустрічі президентів київського «Динамо» та італійського «Наполі» на цьому тижні.
Італійський клуб не залишає намагань залучити до своїх лав вінгера «Динамо». Повідомляється, що головний тренер «Наполі» Рафаель Бенітес хоче взяти Ленса в оренду на півроку, заплативши за це 2 мільйони євро.
У випадку, якщо «Наполі» захоче підписати повноцінний контракт з Ленсом, вони будуть змушені заплатити ще 9 мільйонів євро.