Прес-служба ФФУ запрошує представників засобів масової інформації до участі у брифінгу за результатами засідання Виконкому. Брифінг розпочнеться відразу після закінчення засідання, орієнтовно о 13:00, у конференц-залі Будинку футболу (3-й поверх).
Також для представників телекомпаній та фотографів буде організована протокольна зйомка засідання Виконкому.