Цю ініціативу підтримали в київському клубі «Динамо», керівництво якого погодилося надати в користування критий футбольний манеж в Конча-Заспі, повідомляє sport-xl.org.
Формат зустрічі поки не визначився. Можлива гра в декількох варіантах: або «збірна групи А» проти «збірної групи Б», або київські «Bandits» проти «всі бажаючі».
Це буде благодійний матч з попереднім продажем вхідних квитків. Відзначимо, що в ігровій день на базі в Конча-Заспі талонів на вхід не буде. Організатори обіцяють шоу, діджеїв і появу зірок.
Матч відбудеться 13 грудня (субота). Детальніше про час буде повідомлено пізніше.