«Динамо» Київ йде назустріч американському футболу України

Динамо Київ 18 Листопада, 18:31 1384
«Динамо» Київ йде назустріч американському футболу України  | 19-27
Федерація американського футболу України повідомила про проведення товариського матчу в грудні.

Цю ініціативу підтримали в київському клубі «Динамо», керівництво якого погодилося надати в користування критий футбольний манеж в Конча-Заспі, повідомляє sport-xl.org.

Формат зустрічі поки не визначився. Можлива гра в декількох варіантах: або «збірна групи А» проти «збірної групи Б», або київські «Bandits» проти «всі бажаючі».

Це буде благодійний матч з попереднім продажем вхідних квитків. Відзначимо, що в ігровій день на базі в Конча-Заспі талонів на вхід не буде. Організатори обіцяють шоу, діджеїв і появу зірок.

Матч відбудеться 13 грудня (субота). Детальніше про час буде повідомлено пізніше.