Тренер збірної Литви: «Запізнився на прес-конференцію, тому що милувався стадіоном»

Динамо Київ 18 Листопада, 21:38 1896
Тренер збірної Литви: «Запізнився на прес-конференцію, тому що милувався стадіоном»   | 19-27
Головний тренер збірної Литви Ігор Панкратьєв дав флеш-інтерв’ю після завершення контрольного матчу з національною командою України (0:0).

Головний тренер збірної Литви Ігор Панкратьєв дав флеш-інтерв’ю після завершення контрольного матчу з національною командою України (0:0).

- У збірної України сьогодні було завдання перевірити склад і подивитися нових гравців. Яка задача на матч була у Литви?

- Для нас важлива кожна контрольна гра. Як ви бачили, у складі нашої команди вийшло багато молоді, яку потрібно загартовувати. А такого результату можна досягти тільки через контрольні ігри.

- Чи задоволені ви грою своїх підопічних?

- Так. Перш за все, добре, що хлопці не зламалися психологічно після невдачі у Швейцарії. Думаю, що результат для нас нормальний.

- Чи відчувалася незіграність збірної України?

- Мені здалося, що українці мали перевагу. Тренеру збірної України видніше.

- У другому таймі у вашої команди теж були моменти, щоб забити і виграти матч ...

- Так, шкода, що не забили. 19-річний хлопець мав момент, шкода, що не зумів його використати.

- Про що ви спілкувалися з Сергієм Ковальцем?

- Про футбол, звісно. Згадували минулі часи. Ми зустрічаємося не вперше, бачилися 11 місяців тому на турнірі.

- Свого часу ви пограли в Україні та Києві, які залишилися спогади про нашу країну?

- Я тому й запізнився на прес-конференцію, що милувався стадіоном. Спогади та враження - найкращі. Я часто буваю в Україні.

- Матч вам настрій, напевно, не зіпсував?

- І настрій теж.