Віталій Вернидуб: «Хотілося на позитивних емоціях закінчити цей рік»

Динамо Київ 18 Листопада, 22:30 667
Віталій Вернидуб: «Хотілося на позитивних емоціях закінчити цей рік»     | 19-27
Захисник Віталій Вернидуб в ефірі телеканалу «Футбол 2» поділився враженнями від свого дебюту у складі збірної України в товариському матчі проти Литви (0:0).

Захисник Віталій Вернидуб в ефірі телеканалу «Футбол 2» поділився враженнями від свого дебюту у складі збірної України в товариському матчі проти Литви (0:0).

- Які у вас були перші емоції після того, як довідалися про свій дебют у стартовому складі національної команди?

- Звичайно, одразу зрадів, були дуже позитивні емоції. Хотілося якнайкраще себе проявити та зіграти на сто відсотків.

- Як швидко вдалося побороти хвилювання, чи його не було взагалі?

- Деяке хвилювання, звісно, було. Але з часом я заспокоївся, грати стало легше.

- У першому таймі збірна України грала в доволі експериментальному складі. Наскільки гравці розуміли один одного?

- Нас попереджали, що сьогодні будуть грати резервісти та ті, хто мав менше часу на полі – це був шанс проявити себе. А щодо непорозуміння у деяких моментах… Не думаю, що воно було настільки великим.

- Суперник створив багато проблем нашому захисту?

- У першому таймі – так, ми допустили деякі помилки, тому у литовців виходили непогані контратаки. Але все обійшлося.

- Про що Михайло Фоменко казав вам після заміни?

- Ніякої розмови ще не було, тренер подякував за гру і все.

- Судячи по замінах, результат був сьогодні важливим для тренера?

- Звісно. Кожна гра важлива у плані позитивних емоцій. Команда готується до перемог, адже потім легше готуватися до решти матчів. Ми хотіли на позитивних емоціях закінчити цей рік.

- Наскільки в команді розчаровані таким результатом у товариському матчі?

- Думаю, що у такій ситуації результат не настільки важливий. Для тренерів це більше їжа для роздумів. Вони зроблять висновки і вкажуть нам на помилки.

- Ви вже встигли поспілкуватися з батьком?

- Ні, ще не встиг. Він приїхав на гру, щоб підтримати мене. Після матчу у нас буде ще розмова вдома, і він вкаже мені на помилки.