.
- Розраховували на перемогу, але, мабуть, все-таки, не вистачило концентрації у завершальній стадії. Створювали моменти, у суперника було декілька моментів. Остання гра у цьому сезоні, тренер дав сьогодні пограти, як дебютантам, так і новим гравцям. Сьогодні це було основне.
- Литва чимось здивувала?
- Ні, ми дивились їх ігри і знали, на що вони здатні. Звісно, підбір гравців у нас більш виского рівня, але я думаю, що вони задоволені нічиєю.
- В минулому році збірна демонструвала дуже гарну та видовищну гру. В цьому році є такий собі спад у грі команди. З чим це пов’язано?
- Я не знаю про який спад ви говорите. Ми, за виключенням першої гри, взяли дев’ять очок. Для інших груп це дуже багато. Для нашої групи це, на даний момент, мало. У відбірковому циклі приємно, звісно, коли ти маєш і гру і результат, але, все ж таки, на перший план ставиться результат.
- Взагалі, 2014 рік, як ви охарактеризуєте?
- Я вважаю, що був хороший рік. Відбірковий цикл почали не дуже добре, але до нього і вже під час відбіркового циклу, були досить непогані матчі. Тому, я гадаю, що збірна на пристойному рівні.
- Остання гра у цьому році. Що сказав Фоменко після матчу?
- Нічого особливого. Сказав: «До зустрічі». Побажав усім всього найкращого, повернутись до клубів і вже готуватись, адже ще місяць буде, як чемпіонат, так і єврокубки.
- Вам вже, напевно, набридли питання про ваші рекорди. Але все ж таки, чим 137 матч у збірній відрізняється від інших?
- Мабуть, нічим. Звісно, приємно оновлювати рекорд, але є мета рухатись далі, тому, сподіваюсь, що буду покращувати свій рекорд.
- Як оціните підтримку вболівальників, які прийшли на стадіон незважаючи на пізній час та прохолодну погоду?
- Сьогодні була хороша підтримка і ми чули, як фанати нас підтримували, співали, гімн, як співали. Думаю, що підтримка сьогодні була хороша і якісна.