Експерт телеканалу «Футбол» Вадим Євтушенко прокоментував результат товариського матчу збірних України та Литви.
«В першому таймі був більш насичений футбол. Я сподівався, що буде певний «мікс» з гравців основи та заміни. Але вимагати від хлопців, які в такому складі ніколи досі не грали видовищного футболу не можна. Хоча всі старались і працювали. Можна виділити кілька гравців – Дениса Бойко та Ордеця. Вони довели, що я гідними гравцями для збірної.
Сенс будь-якої гри – перемога. Зрозуміло, що Михайло Фоменко хотів виграти цей поєдинок. Це необхідно і для рейтингу збірної. В перерві вийшли ті гравці, які можуть забити. Але в нас не вистачає награних комбінацій в атакуючій зоні. В нас мало проникаючих атак. І Ярмоленко, і Коноплянка грають під себе і не доходять до лицевої лінії. Крайні захисники грають так само. В загальному, команда зіграла одноманітно.
В обороні, нажаль, ми теж е відрізняємось стабільністю. Гравці мають переходити від зонного захисту до персонального.
Бойка можна вважати найкращим гравцем матчу, зважаючи навіть на те, що ми граємо на своєму полі
Литва грала тактично непогано. Проте, індивідуальні якості наших гравців вище і, навіть в експериментальному складі, ми краще виглядали. «З чистого листа» ми розпочали цей матч. Зв'язок, як таких, гравці не мали (клубних). Продуманих, награних комбінацій ми не побачили».