Дьємерсі Мбокані: «Спершу треба грати, а лише потім – думати про трансфер»

Динамо Київ 19 Листопада, 11:07 1116
Дьємерсі Мбокані: «Спершу треба грати, а лише потім – думати про трансфер»  | 19-27
Форвард київського «Динамо» Дьємерсі Мбокані розказав у інтерв᾿ю бельгійському виданню DH про своє життя в Україні та бажання колись повернутися до «Андерлехту».

Форвард київського «Динамо» Дьємерсі Мбокані розказав у інтерв᾿ю бельгійському виданню DH про своє життя в Україні та бажання колись повернутися до «Андерлехту».

«У Києві немає ніякої війни, − запевнив європейців Мбокані. – Ми спокійно ходимо вулицями, ніби нічого не відбувається».

«Президент «Динамо» розраховує на мене у боротьбі за чемпіонство. Зараз ми йдемо першими у чемпіонаті та у групі Ліги Європи. Але спершу я повинен знову грати, а лише потім – думати про трансфер. І якщо клуб отримає гарну пропозицію, то ми спробуємо прийти до спільного рішення».

Також Мбокані розповів про свою прив᾿язаність до Андерлехту, де провів частину реабілітації після операції на коліні. «Я говорив і можу повторити, що хочу повернутися в «Андерлехт» до закінчення моєї кар᾿єри. Президент клубу, містер Херман (ван Хольсбек), сказав мені, що двері завжди відчинені. Але зараз «Андерлехт» не має потреби в нападниках».