«Золотий матч» пройде після фіналу Кубка України

Динамо Київ 19 Листопада, 12:28 616
«Золотий матч» пройде після фіналу Кубка України   | 19-27
Виконком ФФУ затвердив пропозицію Прем'єр-ліги повернути «Золотий матч».

Виконком ФФУ затвердив пропозицію Прем'єр-ліги повернути «Золотий матч».

Нещодавно Прем'єр-ліга організувала опитування серед клубів-учасників вищої ліги, одним з пунктів якого була пропозиція повернути «Золотий матч». Команди проголосували «за», але останнє слово залишалося за Виконкомом ФФУ.

Як стало відомо після засідання Виконкому, яке сьогодні пройшло в Будинку футболу, функціонери з федерації одноголосно проголосували за повернення «Золотого матчу», повідомляє Football.ua.

«Свого часу клуби не зовсім серйозно підійшли до формування регламенту, а саме - до потреби проведення «Золотого матчу», - розповів перший віце-президент ФФУ Анатолій Попов. - Цей поєдинок проводився 10 років, і для мене незрозуміло, чому він був вилучений з Регламенту. Але це було рішення клубів, вони самі поставили підпис.

Але це вже історія. Ця подія викликала певну реакцію, і Прем'єр-ліга провела опитування на цю тему серед своїх членів. Як відомо, більшість проголосувала «за». Виконком ж підтримав дану ініціативу. Адже якщо за це проголосували клуби, то Виконком, як правило, підтримує їх рішення. Що стосується самого Золотого матчу, то при потребі він буде проведений після фіналу Кубка України».