Василь Кардаш: «Гра «Динамо» змінилася, як за формою, так і за результатом»

Динамо Київ 19 Листопада, 13:05 737
Василь Кардаш: «Гра «Динамо» змінилася, як за формою, так і за результатом»  | 19-27
Екс-гравець київського клубу і збірної України вважає, що робота Сергія Реброва дає свої плоди.

«На даний момент, звичайно, гра «Динамо», якщо порівнювати з попереднім сезоном, змінилася, як за формою, так і за результатом. Що буде далі важко загадувати. Хочеться побажати Реброву тільки удачі в роботі з командою. Для нього цей період дуже важливий - він тільки починає. Удача і досвід зараз йому вкрай потрібні.

Розумію, що хотілося б розмежувати спорт і політику, але не завжди це виходить. Те, що почали чемпіонат - вже добре. Є 2-3 команди, які будуть претендувати на чемпіонство. У минулому сезоні їх було більше: був «Металіст», але зараз він однозначно не дотягує. Залишаються ті ж «Динамо», «Дніпро», «Шахтар» - нікого скидати з рахунків не треба. Але якщо «Динамо» переможе, я буду тільки радий.

Усі команди з південного сходу України грають на виїзді. Вболівальники команди - 12-й гравець. У цьому контексті «допінгу» командам не вистачає. Можливо, не вистачає цього і «Шахтарю», - висловив свою думку Кардаш на веб-конференции XSPORT.ua.