Захисник збірної України Андрій Пилявський проаналізував свій дебют у національній команді, який відбувся в матчі з Литвою.
«Звичайно, дуже приємно дебютувати в національній збірній. Третій мій виклик і нарешті я дебютував. Хотілося перемогти в першому матчі за збірну, але зіграти на «нуль» теж добре», - сказав Пилявський в інтерв'ю телеканалу «Футбол 1».
«Як себе почував на позиції опорного? У нас була розмова з Фоменко, і він запитував, чи можу я зіграти опорного, адже раніше трохи грав на цій позиції. Виходить, що він дав шанс Ордецю та Вернидубу, а мене спробував в середній лінії».
«Потім вже я перейшов на позицію центрального захисника, де мені комфортніше грати», - приводить слова футболіста iSport.ua.