На матчі «Металіста» і «Чорноморця» міг бути здійснений теракт

Футбол України 19 Листопада, 14:56 736
На матчі «Металіста» і «Чорноморця» міг бути здійснений теракт   | 19-27
Керівництво «Металіста» пояснило причини проведення домашнього матчу проти «Чорноморця» при порожній трибунах.

У відкритому доступі з'явилося копія листа гендиректора ФК «Металіст» Олександра Нотченка, який ще вчора було направлено як в Прем'єр-лігу, так і в ФК «Чорноморець». У ньому вказана причина, що спонукала керівництво харківського клубу провести найближчий домашній матч проти «Чорноморця» при порожніх трибунах.

«До ФК «Металіст» надійшов лист від Головного управління МВС України в Харківській області, в якому зазначено, що, за оперативною інформацією, в день проведення футбольного матчу 13-го туру Чемпіонату України з футболу між командами «Металіст» (Харків) - «Чорноморець» (Одеса), який відбудеться 22.11.2014 року, проросійськи налаштованою терористичною групою заплановано вчинення терористичного акту на території стадіону КП «ОСК «Металіст» (вибух вибухового пристрою).

У зв'язку з існуванням можливої ​​загрози для життя і здоров'я глядачів до, під час і після вищевказаного матчу, ФК «Металіст» прийняв рішення провести даний матч без глядачів», - наводить текст листа «Террикон».