У відкритому доступі з'явилося копія листа гендиректора ФК «Металіст» Олександра Нотченка, який ще вчора було направлено як в Прем'єр-лігу, так і в ФК «Чорноморець». У ньому вказана причина, що спонукала керівництво харківського клубу провести найближчий домашній матч проти «Чорноморця» при порожніх трибунах.
«До ФК «Металіст» надійшов лист від Головного управління МВС України в Харківській області, в якому зазначено, що, за оперативною інформацією, в день проведення футбольного матчу 13-го туру Чемпіонату України з футболу між командами «Металіст» (Харків) - «Чорноморець» (Одеса), який відбудеться 22.11.2014 року, проросійськи налаштованою терористичною групою заплановано вчинення терористичного акту на території стадіону КП «ОСК «Металіст» (вибух вибухового пристрою).
У зв'язку з існуванням можливої загрози для життя і здоров'я глядачів до, під час і після вищевказаного матчу, ФК «Металіст» прийняв рішення провести даний матч без глядачів», - наводить текст листа «Террикон».