Гравцям «Чорноморця» виплатили частину боргу

Футбол України 19 Листопада, 18:51 792
Гравцям «Чорноморця» виплатили частину боргу   | 19-27
Фінансове становище одеського «Чорноморця» стабілізується - футболістам виплатили частину боргу по зарплаті.

В першу чергу це пов'язано з поліпшенням ситуації у головного спонсора одеситів - «Імексбанку», на офіційному сайті якого з'явилася новина про рефінансування і про збільшення статутного фонду на пристойну суму.

Судячи з усього, мова про банкрутство «Чорноморця» і його головного спонсора не ведеться, пише Победа