Юрій Вернидуб: «Була помилка Віталія в першому таймі»

Футбол України 19 Листопада, 18:59 926
Юрій Вернидуб: «Була помилка Віталія в першому таймі»   | 19-27
Головний тренер «Зорі» Юрій Вернидуб, оцінив дебют свого сина Віталія Вернидуба в збірній України.

«Розмова (після матчу) була. Віталій запитав про мою думку з приводу матчу. Так, була його помилка в першому таймі. Але, якщо брати до уваги розвиток атак і передачі, то кількість помилок була мінімальною. Були присутні і хороші середні передачі. Навіть в тій же боротьбі і він, і інші наші гравці намагалися не просто вибити м'яч, а хотіли швидше почати атаку, передавши м'яч своєму гравцеві».

«Ну, а помилки... Вони можуть бути присутніми. Це був дебют. Все не так просто, як здається. Одна справа грати за клуб, а інше - за країну. Були присутні помилки і хвилювання, але вважаю, що дебют вийшов досить непоганим», - зазначив Вернидуб.